– Ostatnio, w czasie zaostrzenia obostrzeń, służby podobno częściej patrolowały przemyskie ulice, upominając czy karząc osoby nienoszące maseczek.
– Natomiast ja jestem mieszkańcem Żurawicy i muszę przyznać, że często spotykam takie osoby u siebie, tyle że prawie w ogóle nie widzę patroli, które być może sprawiłyby, że mniej ludzi ignorowałoby wprowadzone ograniczenia. Bo w końcu jaki one mają sens, skoro nikt ich nie egzekwuje? – pyta mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Konfidencie z Żurawicy te maski maja wyłącznie funkcję antymamdatową. Ludzie o tym dobrze wiedzą. Ściągnij ten kawałek plastikowej szmaty z twarzy, oddychaj i pozwól oddychać innym.
Niestety, ze strachu przez chorobą ujawniają się u wielu instynkty tożsame dawnej formacji ORMO. Oni nie myślą, bo po co, oni wykonują rozkazy. Skąd my to znamy z historii.
''Z powodu smogu umiera w Polsce ok. 50 000 tys. ludzi! To 137 codziennie. Co dziennie w Polsce umiera tysiąc osób z powodu złego odżywiania (jedzenie mięsa-powoduje 99% chorób: raka, wylewów, zawałów), smogu, wypadków, używek a nikt nie....PRECZ Z MASECZKAMI! CHCEMY ODDYCHAĆ NORMALNIE! METODA NA ROZSZERZENIE ZAKAZEŃ - AVAAZ.ORG
"Bo w końcu jaki one mają sens, skoro nikt ich nie egzekwuje? – pyta mieszkaniec." - panie z Zurawicy, a jaki sens ma noszenie tej szmaty na swiezym powietrzu? Troche rozsadku by sie przydalo! Nadgorliwosc jest gorsza od glupoty, panie z Zurawicy.
Maseczki powodując wtórne wdychanie wydalonego CO2 a powoduje choroby .
Konfidencie z Żurawicy te maski maja wyłącznie funkcję antymamdatową. Ludzie o tym dobrze wiedzą. Ściągnij ten kawałek plastikowej szmaty z twarzy, oddychaj i pozwól oddychać innym.
Niestety, ze strachu przez chorobą ujawniają się u wielu instynkty tożsame dawnej formacji ORMO. Oni nie myślą, bo po co, oni wykonują rozkazy. Skąd my to znamy z historii.
''Z powodu smogu umiera w Polsce ok. 50 000 tys. ludzi! To 137 codziennie. Co dziennie w Polsce umiera tysiąc osób z powodu złego odżywiania (jedzenie mięsa-powoduje 99% chorób: raka, wylewów, zawałów), smogu, wypadków, używek a nikt nie....PRECZ Z MASECZKAMI! CHCEMY ODDYCHAĆ NORMALNIE! METODA NA ROZSZERZENIE ZAKAZEŃ - AVAAZ.ORG