Reklama

Zasady są, ale wielu ich nie przestrzega

17/04/2021 07:21

– Ostatnio, w czasie zaostrzenia obostrzeń, służby podobno częściej patrolowały przemyskie ulice, upominając czy karząc osoby nienoszące maseczek.

– Natomiast ja jestem mieszkańcem Żurawicy i muszę przyznać, że często spotykam takie osoby u siebie, tyle że prawie w ogóle nie widzę patroli, które być może sprawiłyby, że mniej ludzi ignorowałoby wprowadzone ograniczenia. Bo w końcu jaki one mają sens, skoro nikt ich nie egzekwuje? – pyta mieszkaniec.

 


mieszkaniec
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2021-04-17 08:40:56

    Konfidencie z Żurawicy te maski maja wyłącznie funkcję antymamdatową. Ludzie o tym dobrze wiedzą. Ściągnij ten kawałek plastikowej szmaty z twarzy, oddychaj i pozwól oddychać innym.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Top10/20 - niezalogowany 2021-04-17 11:32:20

    Niestety, ze strachu przez chorobą ujawniają się u wielu instynkty tożsame dawnej formacji ORMO.  Oni nie myślą, bo po co, oni wykonują rozkazy. Skąd my to znamy z historii. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-04-17 21:47:25

    ''Z powodu smogu umiera w Polsce ok. 50 000 tys. ludzi! To 137 codziennie. Co dziennie w Polsce umiera tysiąc osób z powodu złego odżywiania (jedzenie mięsa-powoduje 99%  chorób: raka, wylewów, zawałów), smogu, wypadków, używek a nikt nie....PRECZ Z MASECZKAMI! CHCEMY ODDYCHAĆ NORMALNIE! METODA NA ROZSZERZENIE ZAKAZEŃ - AVAAZ.ORG

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama