Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Zdzisław Stopczyk powołał rozkazem personalnym podinsp. Witolda Furgałę na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu, a nadkom. Janusza Mokrzyckiego na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.
Rozkazy o powołaniu wręczył swoim zastępcom jarosławski komendant mł. insp. Ryszard Kornaga podczas uroczystej odprawy. Podinsp. Furgała pełnił od grudnia 2014 r. obowiązki zastępcy komendanta. Teraz zastąpił mł. insp. Wacława Cząstkę, który przeszedł na emeryturę. Nadkom. Mokrzycki pełnił wześniej służbę w KPP w Lubaczowie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.czy pokropek z "górki" był czy na sucho ???
ten z górki wpadnie na weekend i będzie kropione
apel do Burmistrza zlikwidować straż miejskąprzekazać pieniądze na etaty w Policjiauto przekazać
ten z górki już jest na bokuteraz na jego miejsce ten z opactwaa tamten do pruchnika
Tak powinno być wszędzie. Ustawa o samorządzie terytorialnym , mówi że gmina dba o porządek i bezpieczeństwo. Wójtowie zrozumieli to , że mają tworzyć służby, a nie wspierać te istniejące .Samorządy wielokrotnie powinny wspierać Policje , poprzez fundowanie , radiowozów , rowerów , nagród - premii. Do likwidacji powinna iść inspekcja transportu drogowego a wzmocniony wydział drogówki.Mielibyśmy sprawne Państwo i co za tym idzie tańsze.Kilku komendantów mniej, oraz ich sekretarek.
dziwne , dwóch suszy zęby , a ten w środku to co szczerbaty ?
Całe Towarzystwo z Lubaczowa rządzi Jarosławiem
czy pokropek z "górki" był czy na sucho ???
ten z górki wpadnie na weekend i będzie kropione
apel do Burmistrza zlikwidować straż miejskąprzekazać pieniądze na etaty w Policjiauto przekazać