W najbliższych dniach będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 bez wcześniejszej rejestracji w 3 miejscowościach na terenie gminy Kańczuga.
To kolejna taka inicjatywa na terenie gminy. Ostatnia akcja miała miejsce 22 sierpnia, kiedy bezpośrednio po mszach świętych strażacy OSP organizowali dowóz chętnych spod kościołów do mobilnego punktu szczepień. Tego dnia można się było zaszczepić jednodawkową szczepionką firmy Jonson&Jonson albo dwudawkową Pfizera. Tak samo będzie podczas akcji szczepień planowanej w terminach: 30 i 31 sierpnia oraz 4 września.
30 sierpnia w ramach Narodowego Programu Szczepień przyjąć szczepionkę będzie można w punkcie szczepień w Siedleczce (Dom Ludowy), 31 sierpnia w punkcie szczepień w Rączynie (Dom Kultury), a 4 września w punkcie szczepień w Łopuszce Wielkiej (Dom Strażaka), gdzie w tym dniu odbędą się manewry strażackie. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie chętne osoby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy przy okazji bez rejestracji usuną mi hemoroidy laserowo?
You Tube - W Chuja Się Zaszczep
Kto się miał zaszczepić to się już zaszczepił nadchodzi czwarta fala rząd naród zniewala do szczepienia jak nie to obostrzenia czy będziemy mieli coś do powiedzenia
Czy przy okazji bez rejestracji usuną mi hemoroidy laserowo?
You Tube - W Chuja Się Zaszczep
Kto się miał zaszczepić to się już zaszczepił nadchodzi czwarta fala rząd naród zniewala do szczepienia jak nie to obostrzenia czy będziemy mieli coś do powiedzenia