W akcję promocji szczepień przeciwko COVID-19 na terenie gminy Kańczuga włączają się strażacy ochotnicy.
W najbliższą niedzielę, 22 sierpnia, bezpośrednio po mszach świętych w godzinach od 9 do 13 pod kościołami będzie zorganizowany dowóz do mobilnego punktu szczepień na terenie gminy.
Tego dnia zaszczepić się będzie można jednodawkową szczepionką firmy Jonson&Jonson albo dwudawkową Pfizera. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie chętne osoby, które chcą skorzystać z tej formy szczepienia.
Równolegle przy OSP w Sieteszy trwać będzie akcja poboru krwi. Członkowie klubu HDK PCK „Strażacka Krwinka” w Domu Strażaka w Sieteszy czekać będą tego dnia na wszystkich chcących podzielić się tym cennym darem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
ee