W niedzielę, 17 sierpnia strażnicy graniczni z przejścia w Budomierzu otrzymali informację o kradzieży paliwa na stacji benzynowej w MOP Palikówka.
Mundurowym zgłoszono, że mężczyzna zatankował samochód marki Subaru na ukraińskich numerach rejestracyjnych, po czym nie płacąc, odjechał autostradą A4. Ci szybko ustalili, że zmierza on w kierunku granicy z Ukrainą.
Uciekinier został odnaleziony w przejściu granicznym w Budomierzu. Mundurowi z SG uniemożliwili 32-letniemu mężczyźnie wyjazd na Ukrainę. Następnie przekazano go funkcjonariuszom Policji
– przekazała służba prasowa Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze