Reklama

Zatankował i uciekł bez płacenia. 32-latka przekazano policji

19/08/2025 16:22

W niedzielę, 17 sierpnia strażnicy graniczni z przejścia w Budomierzu otrzymali informację o kradzieży paliwa na stacji benzynowej w MOP Palikówka.


Mundurowym zgłoszono, że mężczyzna zatankował samochód marki Subaru na ukraińskich numerach rejestracyjnych, po czym nie płacąc, odjechał autostradą A4. Ci szybko ustalili, że zmierza on w kierunku granicy z Ukrainą.

Uciekinier został odnaleziony w przejściu granicznym w Budomierzu. Mundurowi z SG uniemożliwili 32-letniemu mężczyźnie wyjazd na Ukrainę. Następnie przekazano go funkcjonariuszom Policji

– przekazała służba prasowa Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama