Reklama

Zatrzymali 34 nietrzeźwych kierowców

25/12/2017 17:00

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej coraz częściej ujawniają przypadki kierowania samochodem pod wpływem alkoholu.

18 bm. strażnicy graniczni z placówki w Wetlinie, podczas prowadzonej w tej miejscowości kontroli drogowej ujawnili, że 48-letni mieszkaniec okolic Cisnej kierował samochodem, mając prawie 2 promile alkoholu we krwi. Na drodze w Piaskach[paywall] jadący do służby funkcjonariusze zauważyli samochód w rowie i mężczyznę, który próbował oddalić się z miejsca. Jak się okazało, był to 31-latek z okolic Radymna, mający 1,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, który na dodatek nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

W niedzielę do kontroli granicznej w przejściu granicznym w Korczowej, na kierunku wjazdowym do Polski, zgłosił się obywatel Ukrainy – kierowca samochodu ciężarowego. Strażnicy stwierdzili, że Ukrainiec prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Wynik badania nie pozostawił wątpliwości – 0,8 promila alkoholu we krwi.

Reklama

W tym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG zatrzymali już 34 kierowców pojazdów będących pod wpływem alkoholu, wśród nich 20 osób to obywatele Ukrainy, a 14 obywatele Polski.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości