Wczoraj policjanci z rzeszowskiego wydziału ruchu drogowego i Oddziału Prewencji zatrzymali dwóch kierowców u których stwierdzono wysoką zawartość alkoholu we krwi.
W godzinach popołudniowych funkcjonariusze pełniący służbę na jarosławskich drogach zatrzymali do kontroli 45-letniego mieszkańca Jarosławia poruszającego się fiatem Punto. Badanie trzeźwości wykazało, iż ma on ponad 2,3 promile alkoholu w organizmie. Jego prawo jazdy zostało natychmiast zatrzymane.
Godzinę później w Wólce Pełkińskiej skontrolowano 32-letniego mieszkańca gminy Jarosław. Okazało się, że w jego organizmie jest ponad 3 promile alkoholu.
Obaj kierujący odpowiedzą karnie za popełnione czyny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze