Reklama

Zatrzymani dwaj nietrzeźwi kierowcy. Pierwszy miał ponad 2 promile, drugi 3!

05/03/2015 11:20

Wczoraj policjanci z rzeszowskiego wydziału ruchu drogowego i Oddziału Prewencji zatrzymali dwóch kierowców u których stwierdzono wysoką zawartość alkoholu we krwi.

W godzinach popołudniowych funkcjonariusze pełniący służbę na jarosławskich drogach zatrzymali do kontroli 45-letniego mieszkańca Jarosławia poruszającego się fiatem Punto. Badanie trzeźwości wykazało, iż ma on ponad 2,3 promile alkoholu w organizmie. Jego prawo jazdy zostało natychmiast zatrzymane.

Godzinę później w Wólce Pełkińskiej skontrolowano 32-letniego mieszkańca gminy Jarosław. Okazało się, że w jego organizmie jest ponad 3 promile alkoholu.

Obaj kierujący odpowiedzą karnie za popełnione czyny.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości