Aresztowani mężczyźni są mieszkańcami powiatu przeworskiego podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanych im przestępstw, teraz o ich losie zdecyduje sąd.
W połowie lutego bieżącego roku policja zostało powiadomiona o włamaniu do niezamieszkanego budynku mieszkalnego w Jaworniku Polskim. Skradzione zostały rzeczy na kwotę około 2000 złotych.
W czasie śledztwa okazało się, że związek z tym włamaniem mogą mieć 2-8 i 29-letni mieszkańcy powiatu przeworskiego. W czasie śledztwa okazało się również, że mogą mieć oni związek z innymi włamaniami i kradzieżami. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.
Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom siedmiu zarzutów kradzieży z włamaniem oraz dwóch zarzutów usiłowania włamania. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Grozi im kara do 10 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Brawo dla policji.