Reklama

Zatrzymano dwóch sprawców włamań na terenie gmin Kańczuga i Jawornik Polski

05/03/2015 17:32

Aresztowani mężczyźni są mieszkańcami powiatu przeworskiego podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanych im przestępstw, teraz o ich losie zdecyduje sąd.

W połowie lutego bieżącego roku policja zostało powiadomiona o włamaniu do niezamieszkanego budynku mieszkalnego w Jaworniku Polskim. Skradzione zostały rzeczy na kwotę około 2000 złotych.

W czasie śledztwa okazało się, że związek z tym włamaniem mogą mieć 2-8 i 29-letni mieszkańcy powiatu przeworskiego. W czasie śledztwa okazało się również, że mogą mieć oni związek z innymi włamaniami i kradzieżami. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom siedmiu zarzutów kradzieży z włamaniem oraz dwóch zarzutów usiłowania włamania. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    andi - niezalogowany 2015-03-17 21:44:20

    Brawo  dla policji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości