23-latek i 26-latek z gminy Roźwienica włamali się do budynku, pokonując jedno z okien i wynosząc sprzęt gospodarstwa domowego. Właściciele domu wycenili straty na 5000 złotych.
Z domu złodzieje skradli miedziane przewody elektryczne, pralkę automatyczą, zmywarkę, bojler i piec do centralnego ogrzewania a także inne przedmioty.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze