Reklama

Zatrzymano sprawców włamania

04/09/2015 13:31

23-latek i 26-latek z gminy Roźwienica włamali się do budynku, pokonując jedno z okien i wynosząc sprzęt gospodarstwa domowego. Właściciele domu wycenili straty na 5000 złotych.

Z domu złodzieje skradli miedziane przewody elektryczne, pralkę automatyczą, zmywarkę, bojler i piec do centralnego ogrzewania a także inne przedmioty.
Do włamania doszło w  lipcu w jednej z miejscowości na terenie gminy Roźwienica.
Policjanci zbierali w tej sprawie informacje i wytypowali sprawców włamania. Funkcjonariusze przeszukali mieszkania należące do dwóch mieszkańców gminy Roźwienica. U jednego z mężczyzn odnaleźli część skradzionych przedmiotów: pralkę automatyczną, pompę grawitacyjną i zbiornik do podgrzewania wody.
MM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama