Reklama

Zatrzymany do kontroli wydmuchał 2,7 promila

06/02/2024 13:05

We wtorek, 30 stycznia, w Baszni Dolnej doszło do zatrzymania kolejnego kierowcy, który zdecydował się stworzyć zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego, wsiadając za kółko po alkoholu.

44-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego kierujący volkswagenem wydmuchał ponad 2,7 promila alkoholu. Teraz odpowie przed sądem. Grożą mu: kara pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

em.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama