We wtorek, 30 stycznia, w Baszni Dolnej doszło do zatrzymania kolejnego kierowcy, który zdecydował się stworzyć zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego, wsiadając za kółko po alkoholu.
44-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego kierujący volkswagenem wydmuchał ponad 2,7 promila alkoholu. Teraz odpowie przed sądem. Grożą mu: kara pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze