Prowadzący firmę zajmującą się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją Kamil Stachura z Przemyśla zebrał ponad pół tony karmy dla psów! W akcję włączyła się i nasza redakcja. 2 września br. wspólnie z panem Kamilem pojechaliśmy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.
W zamian za 10 kg karmy dla zwierząt Kamil Stachura oferował darmowe ozonowanie, czyli usuwanie brzydkich zapachów m.in. z samochodu czy mieszkania. Zaplanował sobie, że do końca sierpnia br. zbierze pół tony jedzenia dla zwierząt z Orzechowiec, przede wszystkim psów. Już po trzech dniach trwania akcji zebrał 120 kg. W przedsięwzięcie włączyła się nasza redakcja. Dla Czytelników mieliśmy przygotowanych 20 kuponów na darmowe ozonowanie. Co prawda nie wszystkie zostały wykorzystane, ale i swoją porcję karmy udało się nam zebrać.
2 września br. wspólnie z panem Kamilem pojechaliśmy do schroniska w Orzechowcach. W dwóch samochodach mieliśmy łącznie 520 kg karmy. – Dziękuję w imieniu swoich podopiecznych za ten podarunek. Każdy kilogram karmy się przyda. To kolejny wspaniały gest, który każe wierzyć, że na tym świecie jest jeszcze wielu dobrych, bezinteresownych ludzi – powiedział kierownik orzechowieckiego schroniska Przemysław Grządziel.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze