Reklama

Zawieźliśmy karmę dla bezdomnych psów

Prowadzący firmę zajmującą się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją Kamil Stachura z Przemyśla zebrał ponad pół tony karmy dla psów! W akcję włączyła się i nasza redakcja. 2 września br. wspólnie z panem Kamilem pojechaliśmy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.

W zamian za 10 kg karmy dla zwierząt Kamil Stachura oferował darmowe ozonowanie, czyli usuwanie brzydkich zapachów m.in. z samochodu czy mieszkania. Zaplanował sobie, że do końca sierpnia br. zbierze pół tony jedzenia dla zwierząt z Orzechowiec, przede wszystkim psów. Już po trzech dniach trwania akcji zebrał 120 kg. W przedsięwzięcie włączyła się nasza redakcja. Dla Czytelników mieliśmy przygotowanych 20 kuponów na darmowe ozonowanie. Co prawda nie wszystkie zostały wykorzystane, ale i swoją porcję karmy udało się nam zebrać.
2 września br. wspólnie z panem Kamilem pojechaliśmy do schroniska w Orzechowcach. W dwóch samochodach mieliśmy łącznie 520 kg karmy. – Dziękuję w imieniu swoich podopiecznych za ten podarunek. Każdy kilogram karmy się przyda. To kolejny wspaniały gest, który każe wierzyć, że na tym świecie jest jeszcze wielu dobrych, bezinteresownych ludzi – powiedział kierownik orzechowieckiego schroniska Przemysław Grządziel.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości