Reklama

Zawirują w tańcu. Przemyska Gala Taneczna już w niedzielę

Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca i Szkoła Tańca „A-Z”, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Przemyskie Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na Przemyską Galę Taneczną – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”.

Turniej odbędzie się 31 marca, od g. 10.30, w hali POSiR.

Impreza jest także okazją do świętowania jubileuszu 25-lecia szkoły „A-Z”. Sympatycy tańców towarzyskich będą mieli okazję obejrzeć pary startujące w różnych klasach tanecznych i wiekowych.

Będą: walce angielski i wiedeński, tango, foxtrot i quickstep i gorące tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive).

Turniej odbędzie się w 3 blokach tanecznych: I - godz. 10.30, II - godz.14.00, III - godz.17.30

Zapraszamy na taneczną ucztę!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama