Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca i Szkoła Tańca „A-Z”, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Przemyskie Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na Przemyską Galę Taneczną – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”.

Turniej odbędzie się 31 marca, od g. 10.30, w hali POSiR.
Impreza jest także okazją do świętowania jubileuszu 25-lecia szkoły „A-Z”. Sympatycy tańców towarzyskich będą mieli okazję obejrzeć pary startujące w różnych klasach tanecznych i wiekowych.
Będą: walce angielski i wiedeński, tango, foxtrot i quickstep i gorące tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive).
Turniej odbędzie się w 3 blokach tanecznych: I - godz. 10.30, II - godz.14.00, III - godz.17.30
Zapraszamy na taneczną ucztę!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze