Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie oraz Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu zapraszają na „Zawody Spławikowe o Puchar Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha”, które odbędą się w dniu 22 sierpnia, o g. 7, na Łowisku „No Kill” w Hermanowicach.
Połów ryb będzie wykonywany metodą spławikową, a zgłoszenia dla kategorii seniorzy oraz juniorzy (do 16 r.ż.) przyjmowane są jeszcze tylko do 19 sierpnia pod numerem 532 594 884. Wystartować mogą wędkarze z Podkarpacia zrzeszeni w Polskim Związku Wędkarskim. Nie zwlekajcie, decyduje kolejność zgłoszeń.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy....sam sobie wsadź w gębę haczyk i pociągnij głupi tzw. wędkarzu, może tobie dla sportu powbijać haczyk, ciekawe jak zareagujesz - w mojej ocenie zabawa dla idiotów!
''Wędkarstwo jest najbardziej okrutnym, pozbawionym uczuć i najgłupszym pseudosportem'' - George Gordon Byron
...wynaturzonych, skretyniałych idiotów!
...sam sobie wsadź w gębę haczyk i pociągnij głupi tzw. wędkarzu, może tobie dla sportu powbijać haczyk, ciekawe jak zareagujesz - w mojej ocenie zabawa dla idiotów!
''Wędkarstwo jest najbardziej okrutnym, pozbawionym uczuć i najgłupszym pseudosportem'' - George Gordon Byron
...wynaturzonych, skretyniałych idiotów!