Reklama

Zbadaj się na ulicy

Już jutro, 10 maja, rusza 2. w tym roku odsłona akcji profilaktycznej „Ulica zdrowia”. Adresowana do mieszkańców inicjatywa prozdrowotna ma zachęcić do sprawdzania własnego stanu zdrowia nawet tych, którzy lekarza odwiedzają wyłącznie od święta.

Akcja bezpłatnych badań medycznych prowadzona jest w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”, realizowanego od 2004 roku. Przy ulicy Grodzkiej, podobnie jak w kwietniu,  będzie można zmierzyć poziom cukru we krwi, skorzystać z porad dietetyka, zmierzyć ciśnienie, zbadać słuch, podszkolić się z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. 5 kwietnia, podczas 1. tegorocznej odsłony „Ulicy zdrowia”, z oferty skorzystały 334 osoby. Chętni będą mogli też oddać krew. Posłuży do tego krwiobus, który zaparkowany zostanie przed ratuszem. Następna okazja do skorzystania z darmowych badań będzie za miesiąc: 7 czerwca. Kolejne : 5 lipca, 2 sierpnia, 6 września i 4 października.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kazek - niezalogowany 2016-05-09 13:42:11

    a czy będzie możliwość zbadać promile np po jednej "siarze"???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama