Reklama

[ZBIÓRKA ZAKOŃCZONA] Prezydent Przemyśla: włączmy się do zbiórki na respirator [WIDEO]

08/04/2020 12:06

- Serdecznie zachęcam, jeśli Państwo mogą, aby dorzucić swoją złotówkę do zakupu respiratora – mówi prezydent Wojciech Bakun w krótkim wideo na temat trwającej zbiórki dla szpitala w Przemyślu. Akcję popiera także wiele innych osób z różnych środowisk.

Na swoich profilach udostępnili je m.in. radni rady miejskiej z różnych klubów. Wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch napisał krótko: „Zróbmy to!”.

Jak ważne są respiratory wiedzą bardzo dobrze ratownicy medyczni. – To bardzo ważna inicjatywa. Popieram, biorę w niej udział i zachęcam wszystkich do udziału. Nie wiadomo komu będzie potrzebna taka pomoc, może nam samym – mówi Rafał Kijanka, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Według stanu z godz. 12.00, zebrano już 16 460 zł. Potrzeba natomiast 105 tys. zł. Zachęcamy do mobilizacji!

Reklama
Jak można pomóc?

 

Najprościej wejść na stronę https://www.zanurzeniwmilosci.pl/aktualnosci/24-zbiorka-na-przemysl-start i wybrać dowolną kwotę w formie „szybkie płatności”.

 

Można także wykonać przelew tradycyjny

 

konto do wpłat:

38 1090 1711 0000 0001 4276 4188

tytuł wpłaty:

Darowizna na RESPIRATORY

odbiorca:

Fundacja SMS z Nieba

ul. Chrobrego 7

75-063 Koszalin


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2020-04-08 12:52:00

    Piękna inicjatywa. Każdy z nas może kie potrzebować tego respiratora, aby nie. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nn - niezalogowany 2020-04-08 13:05:37

    Wiadomo kazdemu moze byc trzebny ale mam pytanie gdzie są te respiratory i maseczki co przyjechały z chin  czyzby juz na lewo sprzedlai je naszo Państwo co tak ladnie rządzi  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-04-08 13:35:06

    "Kapłani wielu diecezji polskich wspierają finansowo służbę zdrowia w tym trudnym czasie pandemii. Serdecznie proszę wszystkich kapłanów archidiecezji (biskupów, proboszczów, wikariuszy, rezydentów, pracowników naukowych, kapelanów, emerytów – z wyłączeniem kapłanów chorych i misjonarzy) o złożenie jałmużny postnej w wysokości przynajmniej 200 złotych na wsparcie jednego ze szpitali w naszym regionie" - zaapelował abp Stanisław Budzik.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama