Reklama

Zbiornik w Mikulicach odświeżony

13/12/2020 16:21

W gminie Gać sfinalizowano właśnie kolejną inwestycję. Pod koniec listopada odebrano prace na zbiorniku retencyjnym w Mikulicach.

Przeszło 140 tys. zł kosztowała renowacja zbiornika wodnego służącego małej retencji w miejscowości Mikulice[paywall] w gminie Gać. Pieniądze na inwestycję pochodziły z budżetu województwa podkarpackiego i stanowiły dochód z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolniczej. Środki pozwoliły na oczyszczenie zbiornika, odmulenie i zebranie roślin z jego dna. Ponadto staw został ogrodzony, powstała kładka komunikacyjna, a brzegi zbiornika zostały wyprofilowane. Delegacja pracowników Urzędu Gminy Gać wizytowała odnowiony obiekt 26 listopada.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama