– Zastanawiam się, czy nie można byłoby zwiększyć częstotliwości kursów autobusowych na odcinku centrum – Lipowica. Chodzi konkretnie o linie numer 5 i 14, które jeżdżą na trasie miasto – Lipowica bardzo rzadko. W sobotę przegapiłem kurs z ulicy Lwowskiej o godzinie 14.17, a następny miałem dopiero o 18.35. Czy to nie za duża przerwa w połączeniach?
Przecież w ostatnich latach na Lipowicy powstało wiele nowych domów, blok mieszkalny, a komunikacja nic się nie zmieniła. Moim zdaniem można by przekierować tam jeden z autobusów linii 16 lub 18, które kursują do szpitala wojewódzkiego bardzo często. Naprawdę rozbudowanie siatki połączeń choćby o jeden dodatkowy kurs byłoby bardzo miłym gestem MZK w stosunku do mieszkańców Lipowicy – podsumowuje pan Robert.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trzeba podejść na u Jagielońską,a co do kursowania-rozkłady jazdy "robi"wydzial stworzony w UM a nie mzk
Trzeba podejść na u Jagielońską,a co do kursowania-rozkłady jazdy "robi"wydzial stworzony w UM a nie mzk