Reklama

Zbyt mało połączeń

22/04/2016 20:09

– Zastanawiam się, czy nie można byłoby zwiększyć częstotliwości kursów autobusowych na odcinku centrum – Lipowica. Chodzi konkretnie o linie numer 5 i 14, które jeżdżą na trasie miasto – Lipowica bardzo rzadko. W sobotę przegapiłem kurs z ulicy Lwowskiej o godzinie 14.17, a następny miałem dopiero o 18.35. Czy to nie za duża przerwa w połączeniach?

Przecież w ostatnich latach na Lipowicy powstało wiele nowych domów, blok mieszkalny, a komunikacja nic się nie zmieniła. Moim zdaniem można by przekierować tam jeden z autobusów linii 16 lub 18, które kursują do szpitala wojewódzkiego bardzo często. Naprawdę rozbudowanie siatki połączeń choćby o jeden dodatkowy kurs byłoby bardzo miłym gestem MZK w stosunku do mieszkańców Lipowicy – podsumowuje pan Robert.


Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2016-04-23 07:39:40

    Trzeba podejść na u Jagielońską,a co do kursowania-rozkłady jazdy "robi"wydzial stworzony w UM a nie mzk

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama