Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Przyczyną była nieuwaga 43-letniej kierującej.
43-letnia mieszkanka gminy Zarzecze, która jechała oplem zefirą, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 19-letniemu mieszkańcowi Przeworska kierującemu oplem vectrą.
Doszło do kolizji, na szczęście nikt w niej nie został ranny. Kierujący byli trzeźwi. A 43-latka, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, został ukarana mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Open apk filehttps://openapkfile.xyz
Thank you for your post. I have read through some similar topics! However, your post gave me a very special impression, unlike other articles. I hope you continue to have valuable articles like these or more to share with everyone! paper io 2
Open apk filehttps://openapkfile.xyz
Thank you for your post. I have read through some similar topics! However, your post gave me a very special impression, unlike other articles. I hope you continue to have valuable articles like these or more to share with everyone! paper io 2