Reklama

Zderzenia toyoty z oplem. Dwoje uczestników odniosło obrażenia [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 12, na skrzyżowaniu ulic Lenarta i Powstańców Warszawskich w Krośnie.

62-letnia kobieta kierująca toyotą nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym oplem.

Oboje kierujący trafili do szpitala. Na szczęście ich życie nie jest zagrożone.

Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.


fot.KMP Krosno


fot.KMP Krosno
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-03-25 22:06:10

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości