Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 12, na skrzyżowaniu ulic Lenarta i Powstańców Warszawskich w Krośnie.
62-letnia kobieta kierująca toyotą nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym oplem.
Oboje kierujący trafili do szpitala. Na szczęście ich życie nie jest zagrożone.
Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ