Zderzyły się renault laguna, opel corsa i audi. Cztery osoby trafiły do szpitala, to trzej kierowcy i pasażerka laguny. Wprowadzono ruch wahadłowy.
Do wypadku doszło dziś, 17 kwietnia, po godz. 7, na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu.
Pracujący na miejscu policjanci wsyętpnie ustalili, że 28-letni kierujący renault laguną zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z oplem corsą i audi. Poszkodowani przebywają pod opieką lekarzy. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Wprowadzono ruch wahadłowy, ale już nie powinno być utrudnień w ruchu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Poszkodowanych, lub rodzinę, znajomych, proszę o kontakt.Poprowadzę i pomogę uzyskać, jak najwyższe odszkodowanie.Tel. 699 557 322
Poszkodowanych, lub rodzinę, znajomych, proszę o kontakt.Poprowadzę i pomogę uzyskać, jak najwyższe odszkodowanie.Tel. 699 557 322