Do zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut po godz. 21.
Policjanci przemyskiej drogówki ustalili, że kierujący alfa romeo 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego podczas skręcania w ul. Zadwórzańską (jechał od mostu) nie udzielił pierwszeństwa kierowcy ukraińskiego autokaru, który jechał al. Wolności w stronę ul. Lwowskiej.
Autobusem podróżowało 9 osób. Kierowca osobówki wiózł 2 pasażerów – 20-letnia przemyślanka trafiła do szpitala.
Kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ
To jest najniebezpieczniejsze skrzyżowanie i najwięcej wypadków już tam było i jeszcze będzie może czas wyciągnąć wnioski i wystarczy zrobić sygnalizacje świetlną
Buraki do burakolandii. Polne drogi i do woli.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ
To jest najniebezpieczniejsze skrzyżowanie i najwięcej wypadków już tam było i jeszcze będzie może czas wyciągnąć wnioski i wystarczy zrobić sygnalizacje świetlną
Buraki do burakolandii. Polne drogi i do woli.