Reklama

Zderzenie alfy romeo z autobusem na al. Wolności w Przemyślu

Do zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut po godz. 21.

Policjanci przemyskiej drogówki ustalili, że kierujący alfa romeo 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego podczas skręcania w ul. Zadwórzańską (jechał od mostu) nie udzielił pierwszeństwa kierowcy ukraińskiego autokaru, który jechał al. Wolności w stronę ul. Lwowskiej.

Autobusem podróżowało 9 osób. Kierowca osobówki wiózł 2 pasażerów – 20-letnia przemyślanka trafiła do szpitala.

Kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-03-11 19:31:29

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maniek - niezalogowany 2021-03-11 22:00:42

    To jest najniebezpieczniejsze skrzyżowanie i najwięcej wypadków już tam było i jeszcze będzie może czas wyciągnąć wnioski i  wystarczy zrobić  sygnalizacje świetlną 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ala - niezalogowany 2021-03-12 07:54:19

    Buraki do burakolandii. Polne drogi  i do woli.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości