Do szpitala trafiły trzy osoby, które ucierpiały na skutek zderzenia dwóch samochodów na skrzyżowaniu krajowej „19” z prowadzącą do Przemyśla drogą wojewódzką.
Do wypadku doszło wczoraj, około g. 6 rano Domaradzu. Z informacji udostępnionych przez brzozowską policję wynika, że kierujący volkswagenem transportem nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi, w wyniku czego auta zderzyły się. Za kierownicą volkswagena siedział 19-letni mieszkaniec gminy Dynów. Razem z nich jechało 6 osób. Audi kierował natomiast 26-latek z powiatu brzozowskiego, który wiózł dwóch pasażerów. Wiadomo już, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Obrażeń w wyniku wypadku doznała 1 osoba podróżująca z kierowcą volkswagena i dwóch pasażerów audi. Cała trójka została przewieziona do szpitala. Na razie nie są znane dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Wyjaśnia je brzozowska policja.

fot.KPP Brzozów
Kierujący volkswagenem transportem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi.

fot.KPP Brzozów
Obrażeń w wyniku wypadku doznała 1 osoba podróżująca z kierowcą volkswagena i dwóch pasażerów audi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze