Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj, 24 listopada br., na jednej z przemyskich ulic. W wypadku ucierpiały dwie osoby.
Do wypadku doszło około godziny 18 na ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wynika, że w bok wyjeżdżającego z ulicy Poniatowskiego samochodu marki honda, kierowanej przez 56-letnią kobietę, uderzyła osobowa toyota. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka hondy oraz kierujący toyotą 26-letni mężczyzna. Obaj kierujący byli trzeźwi. – Funkcjonariusze wykonali oględziny, które uzupełnione o zeznania świadków i opinię biegłego z zakresu ruchu drogowego, pozwolą na ustalenie na kim spoczywa odpowiedzialność za to zdarzenie – poinformowała oficer prasowa KMP w Przemyślu podkomisarz Bogusława Sebastianka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
"Obaj kierujący" - język polski jest bardzo trudny
Tym sarym dewotom powinni prawojazdy zabierać za wczasu :D