Reklama

Zderzenie hondy z toyotą na Grunwaldzkiej w Przemyślu

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj, 24 listopada br., na jednej z przemyskich ulic. W wypadku ucierpiały dwie osoby.

Do wypadku doszło około godziny 18 na ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wynika, że w bok wyjeżdżającego z ulicy Poniatowskiego samochodu marki honda, kierowanej przez 56-letnią kobietę, uderzyła osobowa toyota. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka hondy oraz kierujący toyotą 26-letni mężczyzna. Obaj kierujący byli trzeźwi. – Funkcjonariusze wykonali oględziny, które uzupełnione o zeznania świadków i opinię biegłego z zakresu ruchu drogowego, pozwolą na ustalenie na kim spoczywa odpowiedzialność za to zdarzenie – poinformowała oficer prasowa KMP w Przemyślu podkomisarz Bogusława Sebastianka. 


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jo - niezalogowany 2015-11-25 17:10:15

    "Obaj kierujący" - język polski jest bardzo trudny

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ulica - niezalogowany 2015-11-26 19:00:09

    Tym sarym dewotom powinni prawojazdy zabierać za wczasu :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości