Do zdarzenia doszło 23 sierpnia, po godz. 16, na ul. Żwirki i Wigury w Dukli.
Policjanci wstępnie ustalili, że 43-letnia kierująca skodą straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z oplem.
W wypadku ucierpieli kierujący oraz pasażerka skody. Kierujący byli trzeźwi. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze