Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia osobowego volvo ze skodą.
Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 986 w Wielopolu Skrzyńskim. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volvo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się ze skodą. W wyniku zderzenia obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitali - podaje Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.
Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pana ze Skody Oktavii , prosze o kontakt na adres piotr.majewski9@o2.pl
Pana ze Skody Oktavii , prosze o kontakt na adres piotr.majewski9@o2.pl