Kilka dni temu na terenie Przemyśla w ręce stróżów prawa wpadł 19-letni jarosławianin, który od 2 miesięcy kradł w jarosławskim sklepie drogie alkohole.
Mężczyznę złapano na gorącym uczynku, podczas kradzieży. Okazało się, że jest znany policji, bo kradzieży dopuszczał się już wcześniej. Za swoje wybryki odpowie przed sądem. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.
W ujęciu sprawcy pomógł sklepowy monitoring, który policja zabezpieczyła po tym, jak przedstawiciel pokrzywdzonej, jarosławskiej firmy, w której miała miejsca seria kradzieży, zawiadomił ją o takich zdarzeniach. Złodziej dopuścił się ich kilkukrotnie. Za każdym razem jego łupem padały drogie alkohole. W sumie skradł ich na ponad 1800 złotych. Zawsze działał w podobny sposób. Wchodził do sklepu, wybierał z półek procentowe napoje, a potem w pośpiechu wychodził.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze