Świetliczaki ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu odwiedziły naszą redakcję.
W miniony czwartek, 19 maja, redakcyjny dzień urozmaiciła wizyta dzieci ze szkolnej świetlicy działającej w przemyskiej „piętnastce”. Gromadka uczniów interesowała się nie tylko zawartością gazety i specyfiką pracy dziennikarzy, ale też organizowaną przez Fundację ŻP „Podaruj Dzieciom Radość” imprezą charytatywną i zaplanowanymi w jej ramach atrakcjami. Być może w gronie najmłodszych znajdą się osoby z zacięciem dziennikarskim, które kiedyś zechcą spróbować swoich sił w tym zawodzie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze