Reklama

Ze świetlicy przenieśli się do newsroomu

Świetliczaki ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu odwiedziły naszą redakcję.

W miniony czwartek, 19 maja, redakcyjny dzień urozmaiciła wizyta dzieci ze szkolnej świetlicy działającej w przemyskiej „piętnastce”. Gromadka uczniów interesowała się nie tylko zawartością gazety i specyfiką pracy dziennikarzy, ale też organizowaną przez Fundację ŻP „Podaruj Dzieciom Radość” imprezą charytatywną i zaplanowanymi w jej ramach atrakcjami. Być może w gronie najmłodszych znajdą się osoby z zacięciem dziennikarskim, które kiedyś zechcą spróbować swoich sił w tym zawodzie.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama