Jarosławskie szkoły włączyły się w akcję „Ołówek dla Afryki” organizowaną przez poznańską Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”. Jej celem było zbieranie ołówków, kredek i długopisów, które uczniowie darują afrykańskim kolegom.
Akcję ropoczęto w Gimnazjum nr 1 im. Krolowej Jadwigi. Dołączyły do niej cztery szkoły podstawowe - SP4, SP7, SP10 i SP11 oraz Gimnazjum nr 2. Udało się nazbierać ponad 60 kg artykułów pośmienniczych, które zostały przekazane do Afryki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze