– W pierwszych dniach września w Przemyślu kręcono film. Zdjęcia miały się odbywać na starym mieście, między innymi przy Karmelickiej, placu Czackiego i Władycze. Wywieszono stosowne informacje na ulicach i właściwie wydawałoby się, że mógłby to być dla mieszkańców wspomnianych rejonów powód do dumy, tyle tylko, że pozostał jeszcze problem samochodów.
Parkujący przy kamienicach ulokowanych w tej części miasta otrzymali informację, że auta mają zabrać, bo w czasie zdjęć będzie obowiązywał zakaz parkowania.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze