Reklama

Zero alternatywy, czyli człowieku, radź sobie sam

27/09/2016 07:24

– W pierwszych dniach września w Przemyślu kręcono film. Zdjęcia miały się odbywać na starym mieście, między innymi przy Karmelickiej, placu Czackiego i Władycze. Wywieszono stosowne informacje na ulicach i właściwie wydawałoby się, że mógłby to być dla mieszkańców wspomnianych rejonów powód do dumy, tyle tylko, że pozostał jeszcze problem samochodów.

Parkujący przy kamienicach ulokowanych w tej części miasta otrzymali informację, że auta mają zabrać, bo w czasie zdjęć będzie obowiązywał zakaz parkowania.

Nie dostali jednak żadnej alternatywy, czyli wskazania, gdzie ewentualnie mieliby je zostawić. Zostali postawieni przed faktem dokonanym i tyle, a wiadomo, jak wygląda sytuacja z miejscami parkingowymi w naszym mieście. Jak dla mnie, to brak poszanowania mieszkańców, którzy opłacają przecież podatki. Gdyby wskazano miejsca zastępcze, a nie zostawiano człowieka samego z problemem, wyglądałoby to zupełnie inaczej.

mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama