Reklama

Zerwał 4 wyborcze plakaty. Zapłaci 5 tys. grzywny?

29/06/2020 11:51

36-latek z Lubaczowa został zatrzymany za zerwanie i zniszczenie plakatów wyborczych. Przyznał się do 4 takich czynów, ale policja sprawdzi czy takich aktów wandalizmu nie ma na koncie więcej. Już teraz grozi mu grzywna do 5 tys. złotych.

Luabaczowscy policjanci od kilku dni poszukiwali sprawcy niszczenia plakatów wyborczych. Funkcjonariusze wytypowali sprawcę i w czwartek tuż przed wyborami zatrzymali 36-letniego mieszkańca Lubaczowa. Ten przyznał się do zniszczenia 4 plakatów. Funkcjonariusze ustalają, czy jest on również odpowiedzialny za zniszczenie plakatów wyborczych w innych miejscowościach na terenie powiatu. 36-latek, jak wyjaśnił, gdy dokonywał tych aktów wandalizmu był pijany i nie potrafi wyjaśnić motywacji swojego postępowania. Najprawdopodobniej mężczyzna dobrze zapamięta, że zgodnie z obowiązującym Kodeksem Wyborczym, w czasie trwania kampanii materiały wyborcze, podlegają prawnej ochronie. Długo będzie mu o tym przypominać słony „rachunek” za te chwilę politycznego amoku – za czyn, który popełnił grozi mu grzywna w kwocie 5 tys. zł.
pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bob - niezalogowany 2020-06-29 15:13:32

    Jezeli zerwal plakaty Trzaskowskiego pownno darowac mu kare

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    marianlizon_623 2020-06-29 16:04:42

    ale to byly Kosiniaka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2020-07-05 14:58:27

    To jest prawie to samo , .Bo Mysz - Kamysz , czyli tzw.. tygrys , jest podnóżkiem  PO i jego banda nierządziłą Polską prze długie 8 ./ osiem / lat  2007 - 2015 . I niech ich belzebub pochłonie . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama