8 marca dyżurny przemyskiej komendy policji został powiadomiony o wypadku na stacji przeładunkowej PKP w Medyce.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas rozładunku węgla z wagonu jeden z pracowników został uderzony łyżką koparki. W wyniku odniesionych obrażeń, 55-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze