Reklama

Zginął podczas pracy na stacji przeładunkowej PKP

13/03/2018 10:15

8 marca dyżurny przemyskiej komendy policji został powiadomiony o wypadku na stacji przeładunkowej PKP w Medyce.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas rozładunku węgla z wagonu jeden z pracowników został uderzony łyżką koparki. W wyniku odniesionych obrażeń, 55-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości