Reklama

Zgłaszają się kolejni oszukani przez firmę edukacyjną

18/04/2015 15:48

Po informacji, która ukazała się w poprzednim wydaniu Życia Podkarpackiego, opisującej działania rzeszowskiej firmy edukacyjnej, zgłosiło się kilka osób, które uważają, że zostały oszukane w taki sam sposób jak bohater tekstu.

– Jestem w identycznej sytuacji jak Arkadiusz Bobowicz. Podpisałam umowę. Rzeszowskie centrum kształcenia miało zapewnić dziecku kursy z opieką nauczyciela. Nie wywiązali się z umowy, a mnie pozostały tylko raty do spłacania. W takiej samej sytuacji jest koleżanka – mówiła pani Agnieszka z Przemyśla. Zgłaszające się osoby kierujemy do A. Bobowicza, który zamierza złożyć pozew zbiorowy przeciwko firmie. Przypominamy, że można się kontaktować przy pomocy poczty elektronicznej r.kijanka@zycie.pl lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 660 534 022.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości