Po informacji, która ukazała się w poprzednim wydaniu Życia Podkarpackiego, opisującej działania rzeszowskiej firmy edukacyjnej, zgłosiło się kilka osób, które uważają, że zostały oszukane w taki sam sposób jak bohater tekstu.
– Jestem w identycznej sytuacji jak Arkadiusz Bobowicz. Podpisałam umowę. Rzeszowskie centrum kształcenia miało zapewnić dziecku kursy z opieką nauczyciela. Nie wywiązali się z umowy, a mnie pozostały tylko raty do spłacania. W takiej samej sytuacji jest koleżanka – mówiła pani Agnieszka z Przemyśla. Zgłaszające się osoby kierujemy do A. Bobowicza, który zamierza złożyć pozew zbiorowy przeciwko firmie. Przypominamy, że można się kontaktować przy pomocy poczty elektronicznej r.kijanka@zycie.pl lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 660 534 022.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze