Reklama

Zgniłe liście są śliskie i wyglądają fatalnie

24/02/2024 08:02

– Co roku w porze jesiennej, a następnie w porze zbliżającej się wiosny wraca problem zgniłych liści zalegających koło murów odgradzających dawny szpital wojskowy od ulicy Łukasińskiego 14 i ulicy Sierakowskiego. Kiedy takie liście zaczynają gnić i robi się błoto, nie tylko wygląda to fatalnie, ale i stwarza ryzyko poślizgnięcia.

– Według mnie należałoby przyciąć gałęzie drzew wystających na chodnik od strony ulicy Łukasińskiego. Tym bardziej, że ich stan jest zły i zagraża przechodniom oraz pojazdom, a widok gnijących liści jest zwyczajnie mało estetyczny – zauważa mieszkaniec apelując o reakcję służb.

 

Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika:

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/02/2024 08:02
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-03-15 00:17:00

    No tak... wszystkiemu winne są drzewa. Co za idiotyczne, zgodne z linia władz miejskich myślenie. Nie będzie problemu zalegających zgniłych liści jak zetniemy gałęzie a może i całe drzewa. Jest to problem wielu ulic, właściwie wszystkich, gdzie rosną drzewa. Winne takiego stanu , sa władze miasta w osobie pana Bakuna. Oszczędza na wszystkim, szczególnie na sprzątaniu miasta. Mamy taki efekt jaki widzimy dookoła. Wszędzie pełno śmieci; na przystankach ( ! ) na ulicach. Przypomnę mieszkańcom, że od niemal połowy 2021r pan Prezydent Bakun otrzymał podwyżke 100 %, tak , że obecnie zarabia grubo ponad 20 tysięcy złotych. Może teraz tych pieniędzy brakuje m. in. na sprzątanie miasta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama