– Co roku w porze jesiennej, a następnie w porze zbliżającej się wiosny wraca problem zgniłych liści zalegających koło murów odgradzających dawny szpital wojskowy od ulicy Łukasińskiego 14 i ulicy Sierakowskiego. Kiedy takie liście zaczynają gnić i robi się błoto, nie tylko wygląda to fatalnie, ale i stwarza ryzyko poślizgnięcia.
– Według mnie należałoby przyciąć gałęzie drzew wystających na chodnik od strony ulicy Łukasińskiego. Tym bardziej, że ich stan jest zły i zagraża przechodniom oraz pojazdom, a widok gnijących liści jest zwyczajnie mało estetyczny – zauważa mieszkaniec apelując o reakcję służb.
Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No tak... wszystkiemu winne są drzewa. Co za idiotyczne, zgodne z linia władz miejskich myślenie. Nie będzie problemu zalegających zgniłych liści jak zetniemy gałęzie a może i całe drzewa. Jest to problem wielu ulic, właściwie wszystkich, gdzie rosną drzewa. Winne takiego stanu , sa władze miasta w osobie pana Bakuna. Oszczędza na wszystkim, szczególnie na sprzątaniu miasta. Mamy taki efekt jaki widzimy dookoła. Wszędzie pełno śmieci; na przystankach ( ! ) na ulicach. Przypomnę mieszkańcom, że od niemal połowy 2021r pan Prezydent Bakun otrzymał podwyżke 100 %, tak , że obecnie zarabia grubo ponad 20 tysięcy złotych. Może teraz tych pieniędzy brakuje m. in. na sprzątanie miasta.
No tak... wszystkiemu winne są drzewa. Co za idiotyczne, zgodne z linia władz miejskich myślenie. Nie będzie problemu zalegających zgniłych liści jak zetniemy gałęzie a może i całe drzewa. Jest to problem wielu ulic, właściwie wszystkich, gdzie rosną drzewa. Winne takiego stanu , sa władze miasta w osobie pana Bakuna. Oszczędza na wszystkim, szczególnie na sprzątaniu miasta. Mamy taki efekt jaki widzimy dookoła. Wszędzie pełno śmieci; na przystankach ( ! ) na ulicach. Przypomnę mieszkańcom, że od niemal połowy 2021r pan Prezydent Bakun otrzymał podwyżke 100 %, tak , że obecnie zarabia grubo ponad 20 tysięcy złotych. Może teraz tych pieniędzy brakuje m. in. na sprzątanie miasta.