Policjanci ustalili tożsamość kobiety, której ciało zostało znalezione w poniedziałek w Wisłoku.
W poniedziałek przed południem policjanci wspólnie ze strażakami wznowili poszukiwania zaginionej mieszkanki Rzeszowa. Przeszukiwali odcinek Wisłoka od mostu T. Mazowieckiego w dół rzeki w kierunku granic powiatu. Około godz. 12 w miejscowości Łukawiec, płynący pontonem funkcjonariusze zauważyli w wodzie przy brzegu ciało.
Policjanci ustalili, że jest to ciało poszukiwanej od 1 stycznia br. 38-letniej mieszkanki Rzeszowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze