Reklama

Zidentyfikowano zwłoki wyłowione z Wisłoka

29/01/2018 19:37

Policjanci ustalili tożsamość kobiety, której ciało zostało znalezione w poniedziałek w Wisłoku.

W poniedziałek przed południem policjanci wspólnie ze strażakami wznowili poszukiwania zaginionej mieszkanki Rzeszowa. Przeszukiwali odcinek Wisłoka od mostu T. Mazowieckiego w dół rzeki w kierunku granic powiatu. Około godz. 12 w miejscowości Łukawiec, płynący pontonem funkcjonariusze zauważyli w wodzie przy brzegu ciało.

Policjanci ustalili, że jest to ciało poszukiwanej od 1 stycznia br. 38-letniej mieszkanki Rzeszowa.


pb, KWP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości