W niedzielę w okolicach Osady Leżachów wyłowiono z Sanu ciało mężczyzny. Policja dzisiaj zakończyła ustalanie tożsamości.
Okazało się że, topielec to 52 latek, pensjonariusz domu pomocy społecznej, był poszukiwany od 16 marca 2015 roku.
Rodzina potwierdziła tożsamość zmarłego. Od marca był uważany za osobę zaginioną, jak informuje policja, wyszedł z terenu domu pomocy społecznej i ślad po nim zaginął aż do dzisiaj.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze