Mateusz Rawski z Lubaczowa okazał się najlepszy podczas II edycji Oleszyce Półmaratonu. Rok temu zajął on trzecie miejsce.
Na drugim stopniu podium uplasował się Stanisław Ważny, reprezentujący Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie, który przed rokiem również zajął tę samą lokatę. W tym roku na „pudle” stanął także Łukasz Kutryn z Biszczy. W czołowej „10” znaleźli się także: Wojciech Pietrzyk (Kraków), Piotr Kobylarz (Rzeszów), Robert Preisner (Przemyśl), Jacek Wójcik (Godowa), Grzegorz Surowiec (Rzeszów), Marek Podlipny (Łęczna) i Maciej Bujak (Lublin).
Wśród pań najszybciej do mety dobiegła Beata Hałka z Biłgoraja. Za nią znalazły się: Katarzyna Winiarska (Przemyśl) i Agnieszka Faron (Kraków). W klasyfikacji drużynowej najlepiej wypadł Biłgoraj Biega Team, za nim Przemyski Klub Biegacza oraz Jarosławskie Sokoły 1. Ogółem w półmaratonie na dystansie 21,097 km wystartowało 184 zawodników. Organizatorem imprezy było stowarzyszenie „Czas na Pomoc” z Oleszyc oraz Starostwo Powiatowe Lubaczów, Urząd Miasta i Gminy Oleszyce i Nadleśnictwo Oleszyce.
Tegorocznej edycji półmaratonu towarzyszyły zawody nordic walking na dystansie 11,7 km z udziałem 72 osób. Pierwsze miejsce zajął Marcin Michalec (Krosno), 2. – Piotr Wetoszka (Biała Podlaska), a 3. – Tomasz Wojtowicz (Rzeszów).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze