46 zawodników z Przemyśla i powiatu przemyskiego wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu. Zawody rozegrano w trzech kategoriach: żacy, młodzicy i juniorzy z podziałem na grupy chłopców i dziewcząt.
Wyniki:Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze