Reklama

Zimowy turniej ping-pongistów

02/01/2016 11:00

46 zawodników z Przemyśla i powiatu przemyskiego wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu. Zawody rozegrano w trzech kategoriach: żacy, młodzicy i juniorzy z podziałem na grupy chłopców i dziewcząt.

Wyniki:
Żaczki – 1. Gabriela Nowak, STS MDK, SP 4 w Przemyślu, 2. Amelia Rusiecka, STS MDK, SP 4 w Przemyślu, 3. Oliwia Pridka, Świetlica TPD „Przystań” Przemyśl Kazanów, 4. Monika Komenda, UKS Pancerni, SP w Żurawicy.
Żacy – 1. Jakub Chachura, STS MDK w Przemyślu, 2. Adrian Czerwiński, UKS Pancerni, SP w Żurawicy, 3. Fabian Blejwas, Świetlica TPD „Przystań” Przemyśl Kazanów, 4. Karol Tyliński  Świetlica TPD „Przystań” Przemyśl Kazanów.
Młodziczki – 1. Milena Świerzyńska, STS MDK, SP 4 w Przemyślu, 2. Aleksandra Kondrat, SP 14 w Przemyślu.
Młodzicy – 1.     Kordian Poniatowski  STS MDK, SP 16 w Przemyślu, 2. Daniel Do, Świetlica TPD „Przystań” Przemyśl Kazanów, 3. Jakub Konowalik, Świetlica TPD „Przystań” Przemyśl Kazanów, 4. Krzysztof Woś, SP nr 16 w Przemyślu.
Juniorki – 1. Joanna Wujec, STS MDK, Gimnazjum Salezjańskie w Przemyślu, 2. Izabela Solarczyk, Zespół Szkół w Kalnikowie, 3. Wiktoria Sochań, STS MDK, Gimnazjum nr 3 w Przemyślu, 4. Justyna Hajduk, Zespół Szkół w Kalnikowie.
Juniorzy – 1. Norbert Wojtowicz, STS MDK, CKZiU nr 1 w Przemyślu, 2. Kamil Norejko, STS MDK, Gimnazjum nr 5 w Przemyślu, 3. Wiktor Świerzyński, STS MDK, Gimnazjum Salezjańskie w Przemyślu, 4. Adrian Bartosik, STS MDK, CKZiU nr 1 w Przemyślu.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama