– Na skrzyżowaniu ulicy Pruchnickiej ze Słowackiego, dla jadących od strony Poniatowskiego i skręcających w Pruchnicką, zielone światło świeci się za krótko, co powoduje korki w godzinach szczytu. Wstrzymywane są również samochody jadące prosto, w ulicę. Słowackiego – narzeka czytelnik.
– Zamontowanie świateł niewiele kierowcom pomogło, a uważam, że nawet utrudniło pokonanie tej trasy. Wystarczyłoby wydłużyć czas przejazdu i byłoby po problemie. Choć najlepiej sprawdziłoby się tam rondo i przed paru laty były nawet takie plany – dodaje.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze