Drugiej porażki w drugim meczu nowego sezonu LOTTO Polskiej Superligi Tenisa Stołowego ponieśli pingpongiści Kolpinga FRAC. Dzisiejszego (16 września br.) wieczoru ulegli u siebie Zooleszcz Gwiździe Bydgoszcz.
Po gładkiej porażce (3:0) na inaugurację z Morlinami w Ostródzie, można było liczyć, iż jarosławianie będą chcieli o tej wpadce jak najszybciej zapomnieć i odrobić poniesione straty. Wszak mierzyli się wówczas z ligowym średniakiem i z ligowym średniakiem mieli się odkuć. Do Jarosławia przyjeżdżała bowiem ekipa Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz, która o 1. kolejce również chciałaby jak najszybciej zapomnieć, bo błyskawicznie uległa u siebie 0:3 Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Wygląda na to, że porażka w Ostródzie nie była dziełem przypadku. Przemeblowany po ostatnim sezonie od stóp do głów jarosławski zespół na razie kompletnie zawodzi. Były reprezentant Polski Jakub Kosowski zdobył jednego seta w dwóch pojedynkach. Wstydliwa porażka 1:3 z Badowskim potwierdza tylko, że w Jarosławiu chyba się pomylili, stawiając na tego zawodnika. Zawodzi także Czech Dimitrij Prokopcov. Jego bilans to 0:3, a grał na razie z ligowymi średniakami. Jedynym, który się przebudził jest Brazylijczyk Gustavo Tsuboi. W meczu z Zooleszcz Gwiazdą bardzo pewnie pokonał zarówno Brytyjczyka Andrew Baggaleya, jak i Hindusa H. Desai. To jednak wystarczył tylko na zdobycie przez Kolping FRAC jednego punktu.
Kolping FRAC Jarosław – Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 2:3
1:0: Gustavo Tsuboi – Andrew Baggaley 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
1:1: Dmitrij Prokopcov – Harmeet Desai 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 6:11)
1:2: Jakub Kosowski – Marek Badowski 1:3 (11:8, 11:13, 6:11, 11:13)
2:2: Gustavo Tsuboi – Harmeet Desai 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)
2:3: Dmitrij Prokopcov – Andrew Baggaley 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 10:12)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z takim składem to co najwyżej 1 liga może być! Pozbyli się Wandziego i Florasa , przyszli słaby Kosowski i Prokopcov.
Z takim składem to co najwyżej 1 liga może być! Pozbyli się Wandziego i Florasa , przyszli słaby Kosowski i Prokopcov.