Reklama

Złodziej seata wpadł podczas włamania do samochodu

Tydzień temu usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży samochodu, a w przedwczoraj już zdążył się włamać do kolejnego auta.

31-letni mężczyzna, mieszkaniec Przemyśla, został zatrzymany przez tutejszą policję w środę, 17 bm., przed g. 23, w momencie, kiedy siedział wewnątrz pojazdu zaparkowanego przy ulicy Grunwaldzkiej. O podejrzanie wyglądającym, zakapturzonym człowieku znajdującym się w osobowej skodzie, w której była wybita tylna szyba, poinformował dyżurnego policji jeden z mieszkańców. Wysłany na miejsce patrol rzeczywiście zastał w zaparkowanym przy Grunwaldzkiej aucie mężczyznę. Wyraźnie próbował się skryć przed funkcjonariuszami. Miał przy sobie panel radioodtwarzacza samochodowego, śrubokręt i kominiarkę. Po wylegitymowaniu okazało się, że to 31-letni mieszkaniec Przemyśla, który ma już na swoim koncie cięższe przewinienia. Z informacji udostępnionych przez przemyską komendę wynika, że człowiek ten w styczniu tego roku razem z 24-letnim znajomym skradł zaparkowanego przy ul. Lwowskiej seata toledo. Następnie obaj spieniężyli łup, sprzedając auto na złom. Wówczas mężczyźni usłyszeli zarzuty. To najwidoczniej w żaden sposób nie wpłynęło na 31-latka. Teraz grozi mu do 10 lat za kratkami.

 


fot.KMP Przemyśl
Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości