18 par małżeńskich z terenu gminy Laszki obchodziło 50-lecie pożycia małżeńskiego.
Jubileuszowe uroczystości odbyły się w sali ślubów Urzędu Gminy w Laszkach. Życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia złożyli parom małżeńskim: wójt gminy Stanisław Gonciarz, przewodniczący rady gminy Marek Bawoł oraz jego zastępcy Bogusław Kuta i Mirosław Broda. Tradycyjnie szacowni jubilaci otrzymali medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznane przez prezydenta Bronisława Komorowskiego, a także listy gratulacyjne i bukiety kwiatów.
50-lecie pożycia świętowali: Marianna i Jan Motykowie, Michał i Krystyna Rapitowie, Helena i Augustyn Hirnowie, Maria i Władysław Gonciarzowie, Agnieszka i Mieczysław Fedurkowie, Józefa i Stanisław Drelichowie, Janina i Kazimierz Skupieniowie, Wanda i Stanisław Szablanowie, Bronisława i Stanisław Czemerdowie, Helena i Edward Konstantynowiczowie, Stefania i Marian Bawołowie, Katarzyna i Tadeusz Trytkowie, Krystyna i Ludwik Partykowie, Stefania i Leon Kutowie, Stefania i Adam Kuźmichowie, Natalia i Piotr Sychowie, Olga i Aleksander Głubiszowie oraz Stanisława i Stanisław Dulibanowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze