Reklama

Złote Gody 18 par w Laszkach

18 par małżeńskich z terenu gminy Laszki obchodziło 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Jubileuszowe uroczystości odbyły się w sali ślubów Urzędu Gminy w Laszkach. Życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia złożyli parom małżeńskim: wójt gminy Stanisław Gonciarz, przewodniczący rady gminy Marek Bawoł oraz jego zastępcy Bogusław Kuta i Mirosław Broda. Tradycyjnie szacowni jubilaci otrzymali medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznane przez prezydenta Bronisława Komorowskiego, a także listy gratulacyjne i bukiety kwiatów.
50-lecie pożycia świętowali: Marianna i Jan Motykowie, Michał i Krystyna Rapitowie, Helena i Augustyn Hirnowie, Maria i Władysław Gonciarzowie, Agnieszka i Mieczysław Fedurkowie, Józefa i Stanisław Drelichowie, Janina i Kazimierz Skupieniowie, Wanda i Stanisław Szablanowie, Bronisława i Stanisław Czemerdowie, Helena i Edward Konstantynowiczowie, Stefania i Marian Bawołowie, Katarzyna i Tadeusz Trytkowie, Krystyna i Ludwik Partykowie, Stefania i Leon Kutowie, Stefania i Adam Kuźmichowie, Natalia i Piotr Sychowie, Olga i Aleksander Głubiszowie oraz Stanisława i Stanisław Dulibanowie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama