Reklama

Złote Gody czterech par w Przemyślu

W obecności zastępcy prezydenta Przemyśla Janusza Hamryszczaka cztery pary małżeńskie z nadsańskiego miasta świętowały piękny jubileusz 50-lecia pożycia.

Od kilku lat uroczystości tego typu odbywają się w sali reprezentacyjnej Przemyskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grodzkiej 8. Nie inaczej było tym razem[paywall]. Obok J. Hamryszczaka przemyski magistrat reprezentowała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urszula Golec. I to oni wręczyli czterem parom, które w br. świętują 50-lecie wspólnego życia, medale przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Otrzymali je: Maria i Jan Barszczakowie, Anna i Janusz Gajdowie, Aleksandra i Zbigniew Kogusowie oraz Stanisława i Stanisław Szozdowie. Gratulujemy Szacownym Jubilatom.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości