W dniach 17 – 19 czerwca w woj. pomorskim odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci „Puchar Najmłodszych” w biegu na orientację.
Reprezentująca UKS Azymut Dębów Agnieszka Leśnicka wywalczyła złoty medal w biegu sprinterskim. Był to ostatni start tej zawodniczki w tego typu imprezie, ponieważ w przyszłym sezonie będzie już startowała w kategorii juniorek młodszych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze