Reklama

Złoto Agnieszki Leśnickiej

22/06/2016 13:09

W dniach 17 – 19 czerwca w woj. pomorskim odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci „Puchar Najmłodszych” w biegu na orientację.

Reprezentująca UKS Azymut Dębów Agnieszka Leśnicka wywalczyła złoty medal w biegu sprinterskim. Był to ostatni start tej zawodniczki w tego typu imprezie, ponieważ w przyszłym sezonie będzie już startowała  w kategorii juniorek młodszych.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama