Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców odbyły się w nowej hali sportowej w Łopuszce Wielkiej.
Wśród dziewcząt na podium uplasowały się zespoły:
Szkoła Podstawowa w Łopuszce Wielkiej (Julia Żygadło, Anastazja Pakuła, Wiktoria Bednarska – opiekun Stanisław Kubicki), Szkoła Podstawowa w Krzeczowicach (Julia Cieślińska, Marlena Czuba – opiekun Jerzy Zając), Szkoła Podstawowa w Mirocinie (Magdalena Jedynak, Marta Mroczka – opiekun Maria Sławińska). Wśród chłopców na podium stanęły zespoły: Szkoła Podstawowa w Łopuszce Wielkiej (Krystan Skubisz, Jakub Czepiel, Kacper Kamiński – opiekun Stanisław Kubicki), Szkoła Podstawowa w Mirocinie (Dawid Bukowy, Filip Kochan, Michał Mazur – opiekun Maria Sławińska), Szkoła Podstawowa w Krzeczowicach (Jakub Mucha, Dominik Wach –- opiekun Jerzy Zając).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze