Reklama

Zmarł 60-latek pobity bejsbolem

09/12/2020 10:57

Nie żyje ofiara rozboju, do którego doszło w 19 października w Jaworniku Polskim. 60-letni mężczyzna rozwoził pieczywo dla lokalnej piekarni, gdy został zaatakowany kijem bejsbolowym przez 29-letniego mieszkańca Jawornika. Sprawca znajduje się w rękach policji.

O bestialskim pobiciu dostawcy pieczywa informowaliśmy 21 października br. Do zdarzenia doszło dwa dni wcześniej, około godziny 3 nad ranem. 60-latek, mieszkaniec gminy Dynów, rozwoził pieczywo w swoim rejonie. Pod jednym ze sklepów w Jaworniku Polskim został zaatakowany od tyłu przedmiotem przypominającym kij bejsbolowy. Sprawca był brutalny, zadawał ciosy w tułów i głowę swojej ofiary długo po tym, jak 60-latek upadł[paywall] na ziemię i stracił świadomość. Po skatowaniu dostawcy napastnik ukradł mu samochód i odjechał. Dzięki szybkiej interwencji policji i zaangażowaniu sporych sił sprawca bestialskiego ataku został ujęty w skradzionym samochodzie już następnego dnia przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu. Znaleziono przy nim narzędzie zbrodni. Podczas przesłuchań nie potrafił wyjaśnić swojego postępowania. Doprowadzony do prokuratury w Przeworsku usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa oraz rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Teraz jednak ich kwalifikacja zostanie najpewniej zmieniona. W ubiegłą sobotę, 5 bm., zmarł bowiem 60-letni kierowca. Od pobicia nie wyszedł ze szpitala.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-12-09 14:01:17

    Zastanawiam sie dlaczego najbardziej bestialskie i ohydne zbrodnie przy użyciu siekiery ,kija  i innych prymitywnych narzędzi maja prawie zawsze miejsc na Podkarpaciu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Donald - niezalogowany 2020-12-09 16:42:06

    To wina Tuska

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mateusz - niezalogowany 2020-12-09 19:41:27

    I niech odpowiedzialnego skurwysyna za tą śmierć zamkną. Najgorsze co istnieje to ta  durna polityka pierdolonych zer, żeby  załatwiać cokolwiek przy uzyciu przemocy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama