Nie żyje ofiara rozboju, do którego doszło w 19 października w Jaworniku Polskim. 60-letni mężczyzna rozwoził pieczywo dla lokalnej piekarni, gdy został zaatakowany kijem bejsbolowym przez 29-letniego mieszkańca Jawornika. Sprawca znajduje się w rękach policji.
O bestialskim pobiciu dostawcy pieczywa informowaliśmy 21 października br. Do zdarzenia doszło dwa dni wcześniej, około godziny 3 nad ranem. 60-latek, mieszkaniec gminy Dynów, rozwoził pieczywo w swoim rejonie. Pod jednym ze sklepów w Jaworniku Polskim został zaatakowany od tyłu przedmiotem przypominającym kij bejsbolowy. Sprawca był brutalny, zadawał ciosy w tułów i głowę swojej ofiary długo po tym, jak 60-latek upadł[paywall] na ziemię i stracił świadomość. Po skatowaniu dostawcy napastnik ukradł mu samochód i odjechał. Dzięki szybkiej interwencji policji i zaangażowaniu sporych sił sprawca bestialskiego ataku został ujęty w skradzionym samochodzie już następnego dnia przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu. Znaleziono przy nim narzędzie zbrodni. Podczas przesłuchań nie potrafił wyjaśnić swojego postępowania. Doprowadzony do prokuratury w Przeworsku usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa oraz rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Teraz jednak ich kwalifikacja zostanie najpewniej zmieniona. W ubiegłą sobotę, 5 bm., zmarł bowiem 60-letni kierowca. Od pobicia nie wyszedł ze szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zastanawiam sie dlaczego najbardziej bestialskie i ohydne zbrodnie przy użyciu siekiery ,kija i innych prymitywnych narzędzi maja prawie zawsze miejsc na Podkarpaciu.
I niech odpowiedzialnego skurwysyna za tą śmierć zamkną. Najgorsze co istnieje to ta durna polityka pierdolonych zer, żeby załatwiać cokolwiek przy uzyciu przemocy.
Zastanawiam sie dlaczego najbardziej bestialskie i ohydne zbrodnie przy użyciu siekiery ,kija i innych prymitywnych narzędzi maja prawie zawsze miejsc na Podkarpaciu.
To wina Tuska
I niech odpowiedzialnego skurwysyna za tą śmierć zamkną. Najgorsze co istnieje to ta durna polityka pierdolonych zer, żeby załatwiać cokolwiek przy uzyciu przemocy.