Reklama

Zmarli pacjentka DPS w Huwnikach i pacjent ZOL w Jarosławiu

Oprócz przykrej informacji o kolejnych zgonach wśród seniorów, mamy też pozytywną wiadomość: niemal 4 razy więcej osób wyzdrowiało niż się zakaziło.


4 września w Centrum Medycznym ZOL w Jarosławiu zmarł 75-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, a dzień później, 5 września, w DPS Huwniki zmarła 93-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego.

Kolejne 59 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 14 powiatów województwa.

Nowe potwierdzone przypadki zakażenia to 16 osób:

7 osób – dębicki (5K; 2M) 1 osoba – jarosławski  (1M) 2 osoby – mielecki (2K) 1 osoba – przemyski (1K) 1 osoba – Przemyśl (1K) 3 osoby – rzeszowski (1K; 2M) 1 osoba – strzyżowski (1M)



Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 13 osób, 2 349 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 529 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 141 osób.

Reklama

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 2 761 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 1 997 osób wyzdrowiało. Odnotowano 94 zgony.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    A - niezalogowany 2020-09-08 11:31:22

    Ile osób zmarło na raka a ile zachorowało?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-09-08 11:35:53

    Swawola ze spotkania młodych  Kalwarii Pacławskiej zakończyła się tragicznie dla mieszkanki DPS w Huwnikach.A zdrowieją ludzie młodzi.Dla seniorów takiej możliwości nie ma

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    niedouczony zdaniem druha ale - niezalogowany 2020-09-08 13:19:27

    Druhu komuchu Tadeuchu twoja głupota jest głebsza niż Rów Marianski

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama