Oprócz przykrej informacji o kolejnych zgonach wśród seniorów, mamy też pozytywną wiadomość: niemal 4 razy więcej osób wyzdrowiało niż się zakaziło.
4 września w Centrum Medycznym ZOL w Jarosławiu zmarł 75-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, a dzień później, 5 września, w DPS Huwniki zmarła 93-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego.
Kolejne 59 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 14 powiatów województwa.
Nowe potwierdzone przypadki zakażenia to 16 osób:
7 osób – dębicki (5K; 2M) 1 osoba – jarosławski (1M) 2 osoby – mielecki (2K) 1 osoba – przemyski (1K) 1 osoba – Przemyśl (1K) 3 osoby – rzeszowski (1K; 2M) 1 osoba – strzyżowski (1M)
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 13 osób, 2 349 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 529 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 141 osób.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 2 761 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 1 997 osób wyzdrowiało. Odnotowano 94 zgony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ile osób zmarło na raka a ile zachorowało?
Swawola ze spotkania młodych Kalwarii Pacławskiej zakończyła się tragicznie dla mieszkanki DPS w Huwnikach.A zdrowieją ludzie młodzi.Dla seniorów takiej możliwości nie ma
Druhu komuchu Tadeuchu twoja głupota jest głebsza niż Rów Marianski
Nagle tyle osób zdrowieje bo zmieniły się zasady izolacji i kwarantanny, bez objawów po 10 dniach są bez robienia badań zwalniani.Mamy mniej wykrytych przypadków, bo osoby bezobjawowe na kwarantannie nie są testowane .
To nie pierwsza ofiara w DPS w Huwnikach i zapewne nie ostatnia.Jak podaje serwis "Nowiny 24.pl' zmarł w poprawczaku 15 letni chłopak,ciekawe dlaczego nie był leczony w szpitalu? Temat koronowirusa jest celowo rozmywany,niedługo już zapewne zniknie, zresztą Pospieszalski już urabia telewidzów że epidemia jest wymysłem.
93 lata to chyba sędziwy wiek a w DPS ach wcześniej więcej umierało i nikt o tym nie pisał prawdziwa przyczyna to starość młodość nie wieczność taka kolej rzeczy na ziemi
Ile osób zmarło na raka a ile zachorowało?
Swawola ze spotkania młodych Kalwarii Pacławskiej zakończyła się tragicznie dla mieszkanki DPS w Huwnikach.A zdrowieją ludzie młodzi.Dla seniorów takiej możliwości nie ma
Druhu komuchu Tadeuchu twoja głupota jest głebsza niż Rów Marianski