– Warto dostrzegać pozytywne zmiany w miejskiej przestrzeni. Do takiej, ważnej dla mieszkańców, doszło w ostatnim czasie na ulicy Kruhelskiej – spostrzega nasz Czytelnik.
– Są tutaj dwa niebezpieczne zakręty, szybki przejazd autem może być więc ryzykowny. Dlatego cieszy nas pojawienie się dwóch luster i oznakowania, dzięki któremu kierowcy nie powinni mieć już wątpliwości co do pierwszeństwa przejazdu. Kruhelska to obecnie trasa, którą można się dostać do wyciągu, uczęszczana nie tylko przez mieszkających przy niej, dlatego takie zmiany są jak najbardziej na plus i z pewnością będą z korzyścią dla wszystkich użytkowników drogi – chwali nowe oznakowanie mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze