Informujemy, że z woli księdza Arcybiskupa nowym Proboszczem naszej parafii został mianowany ksiądz prałat Tadeusz Baj – dotychczasowy Proboszcz parafii Świętego Brata Alberta w Przemyślu. Uroczyste wprowadzenie księdza Proboszcza w urząd odbędzie się w następną niedzielę, na Mszy świętej o godzinie 11:30. Wszystkich parafian prosimy o otoczenie modlitwą nowego księdza Proboszcza, prosząc dla niego o światło Ducha Świętego w prowadzeniu naszej wspólnoty
– poinformowała parafia pw. św. Benedykta, Cyryla i Metodego w Przemyślu (Kazanów). Ks. Tadeusz Baj zajmie tym samym miejsce zmarłego w lipcu śp. ks. Jana Mazurka.
Z parafią św. Brata Alberta pożegnał się również tamtejszy ks. wikariusz Grzegorz Urban, który będzie posługiwał w parafii św. Jana z Dukli w Przemyślu. Ten z kolei zastąpi tam ks. Mariusza Michalskiego, który wikariuszem parafii był od 8 lat.

Ks. Grzegorz Urban (pierwszy z lewej) i ks. Tadeusz Baj (w środku) w dniu wczorajszym pożegnali się z parafią pw. św. Brata Alberta w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze