Nadkomisarz Rafał Dryś objął stanowisko pierwszego zastępcy komendanta miejskiego policji w Przemyślu. Zastąpił młodszego inspektora Mariusza Rabkę, który został pełniącym obowiązki komendanta powiatowego policji w Jarosławiu.
Rafał Dryś urodził się w 1976 roku w[paywall] Przeworsku. Jest absolwentem Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Służbę w policji rozpoczął w 1999 roku w plutonie patrolowo-interwencyjnym w KPP w Przeworsku, a przez następne kilka lat związany był z pionem kryminalnym. Od 2008 roku służył w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, później jako kierownik sekcji nadzoru nad postępowaniami przygotowawczymi, następnie będąc zastępcą naczelnika Wydziału Postępowań Administracyjnych oraz zastępcą naczelnika Laboratorium Kryminalistycznego rzeszowskiej KWP. W 2010 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Żonaty, 2 dzieci. Lubi motoryzację, dobre filmy i narty.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.no Rafal gratulace ,pozdrowienia od kolezanki z klasy
A 1996 jeszcze kręcił u mnie wesele...
Kler decyduje o kadrach w Policji, Straży Granicznej i Armii przy pomocy partyjniaków, którzy umizgują się biskupom "łożąc" publiczną kasę na zachcianki kościoła.
Gratuluję. Właściwy człowiek na właściwym miejscu..Gratuluję Rafał...
To już wśród Przemyślaków nie ma żadnego godnego tego stanowiska policjanta, tylko aż z jakiegoś Przeworska musi być?
Gratulacje, niech tylko komisarz uważa na Lidla i obuwie.
no Rafal gratulace ,pozdrowienia od kolezanki z klasy
I biskupa zatwierdzającego
A 1996 jeszcze kręcił u mnie wesele...