1 września br. dwie ważne osoby z bezpośredniego otoczenia prezydenta miasta Roberta Chomy opuściły urząd. To Mariusz Zamirski i Jan Jarosz. Kto w zamian?
Dotychczasowy naczelnik Wydziału Promocji, Sportu, Turystyki i Kultury Urzędu Miejskiego w Przemyślu Mariusz Zamirski od 1 września br. kieruje II Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Kazimierza Morawskiego, zastępując na tym stanowisku Artura Picha. Naczelnik Kancelarii Prezydenta Miasta Jan Jarosz z kolei tego samego dnia zasiadł w fotelu dyrektora Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, obejmując stanowisko po pełniącym do tej pory obowiązki szefa tej placówki Marku Mikrucie[paywall].
W związku z przejściem wspomnianych na inne stanowiska, niezwiązane z pracą w urzędzie, prezydent miasta Robert Choma podjął decyzję o powierzeniu ich obowiązków dwóm innym osobom. Pełniącą obowiązki naczelnika Wydziału Promocji, Sportu, Turystyki i Kultury od 1 września br. jest Barbara Łapka, która do tej pory była zastępcą M. Zamirskiego na tym stanowisku (a w przeszłości była naczelnikiem Wydziału Kultury UM w Przemyślu). Natomiast pełniącym obowiązki naczelnika Kancelarii Prezydenta Miasta od tego samego dnia został Witold Wołczyk, który w dalszym ciągu pozostaje również rzecznikiem prasowym magistratu. Jak się dowiedzieliśmy, dalsze zmiany organizacyjne w urzędzie nie są wykluczone, jednak ich formy i czasu wprowadzenia nie można obecnie jeszcze konkretnie sprecyzować.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Widać zmiany w muzeum.Spotkanie z panem Leszkiem Żebrowskim !
Dla Polaków bardzo dobra zmiana!Chochoły strzelają fochy...Czekam na nowe wystawy w muzeum.
Zamirski ma jakie wyksztalcenie ??? pajacyk
Widać zmiany w muzeum.Spotkanie z panem Leszkiem Żebrowskim !
dobra zmiana ?
Dla Polaków bardzo dobra zmiana!Chochoły strzelają fochy...Czekam na nowe wystawy w muzeum.